header

Moskitiery

Okienne

Trwałe i estetyczne ramki moskitiery przeznaczone się do każdego typu okna PCV, drewno, aluminium. Moskitiery montowane są na zewnętrznej stronie ościeżnicy umożliwiają otwieranie i zamykanie okna bez konieczności demontażu moskitiery.

Ramowa zwykła

System Moskitiera ramkowa stała montowana na zewnątrz okna.
Doskonałe zabezpieczenie przed owadami, profil ramy w bogatej kolorystyce łączony za pomocą narożników PCV lub aluminiowych wewnętrznych.
Prosty montaż za pomocą bezinwazyjnych obrotowych zaczepów ze stali nierdzewnej.
Wysokiej jakości siatka z włókna szklanego powlekanego PCV w kolorze szarym i czarnym jak również siatka przeciwpyłkowa czarna, wzmocniona aluminiowa i stali nierdzewnej.
Przy dużych gabarytach zalecana poprzeczka pionowa lub pozioma.

Plisowana

Moskitiery plisowane są stylowymi, funkcjonalnymi nowoczesnymi i przy tym bardzo trwałymi środkami ochrony przed owadami.  Wykonanuje się je z aluminiowych profili i siatki złożonej w harmonijkę. Posiadamy wiele możliwości montażowych, ze względu na różnorodne potrzeby naszych klientów.Cechuje je przesuwny system oparty na układzie linek, pozbawiony sprężyn, kaset i mechanizmów. Są świetnym rozwiązaniem do drzwi tarasowych oraz okien dachowych

Drzwiowe

Moskitiera ramkowa otwierana

System moskitiery ramkowej otwieranej doskonale zabezpiecza wnętrze pomieszczeń przed dostępem owadów jednocześnie idealnie współpracując z drzwiami balkonowymi.

Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych, zaciskanych lub skręcanych przy pomocy wkrętów dociskowych. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie skrzydła o większych gabarytach.

Profil ramy wykonany jest z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym zaokrąglonym kształcie, który doskonale komponuje się z obecnie stosowanymi ramami drzwiowymi.

Dostępne kolory profili:

Biały
Antracyt
Złoty dąb
Orzech
Ciemny brąz

Rolowane

Moskitiera Zwijana (rolowana) – przeznaczone są do montażu we wnękach okiennych oraz drzwiowych. Obsługa odbywa się w łatwy sposób ponieważ moskitiery wyposażone są w mechanizm sprężynowy, który znacznie poprawia komfort pracy. Kasetka, prowadnice i listwa dolna wyposażone są w szczotki, które zapewniają jeszcze bardziej skuteczną ochronę przed insektami. Profile i akcesoria dostępne w kolorze białym, brązowym, siatka w kolorze czarnym.

 

Facebook